3D projektai

Trimatis projektas – kas tai?Trimatis sandėliavimo įrangos išdėstymo projektas

 Jei ieškote tik atskiro šaldymo įrenginio, svarstyklių ar stelažo, trimatis šios įrangos projektas Jums neduos jokios naudos.  Teisingam įspūdžiui susidaryti užteks nuotraukų , brėžinių ar apžiūrėti įrenginį konkrečiame objekte.

Planuojantiems parduotuvės, kavinės, firminio skyriaus, sandėlio įrengimą, ieškantiems nestandartinių baldų ar kitos įrangos, trimatis projektas turėtų būti itin naudingas.

Dvimatis įrangos projektas leidžia tiesingai išdėlioti įrangą ar detales, trimatis - suteikia kur kas daugiau galimybių. Kokybiškas trimatis projektas pateikia beveik realų vaizdą. Trimatis parduotuvių apipavidalinimo projektas

 

Analizuojant tokį projektą kur kas lengviau pastebėti galimas klaidas ir padaryti būtinus pakeitimus dar prieš investuojant pinigus. Trimačiame projekte itin gerai jaučiama erdvė, lengva patikrinti įvairius įrangos išdėstymo variantus, išbandyti nestandartinius sprendimus, skirtingas baldų ar apdailos medžiagas.

 

Prekybinės įrangos trimatis projektas labai artimas realiam vaizdui

Projektuodami naudojame šaldymo bei prekybinę įrangą, kurią galime pasiūlyti realiai. Jei reikalingi nestandartiniai baldai, konstrukcijos ar įranga, dar projekto stadijoje apgalvojame kaip ir iš kokių medžiagų ta įranga būtų gaminama. Tuo ir skiriamės nuo įprastų dizainerių, pateikiančių tik principinius projektus. Patys tiekiame bei gaminame įvairią šaldymo bei prekybinę įrangą, baldus, turime tiesioginės patirties prekybinių bei viešojo maitinimo objektų eksploatacijoje, todėl žinome ne tik specifinius technologinius reikalvimus tam tikros įrangos išdėtymui – puikiai pažįstame darbo su tokia įranga specifiką. Įgyvendinę projektą, stengiamės kuo nuodugniau jį išanalizuoti, išgirsti užsakovo mintis ir pretenzijas – kad sekantis projektas būtų dar praktiškesnis.  

Prekybinės įrangos trimatis projektas

 

 

Užsisakę trimatį projektą, gaunate ne tik gražų vaizdelį kurį galite apžiūrėti iš visų pusių. Pateikiami ir tikslūs matmenys, konstrukciniai brėžiniai, siūlomos įrangos, panaudojamų medžiagų bei sprendimų detalizacija, būtini technologiniai apkrovų ir kiti skaičiavimai. Su tokiu projektu galite kreiptis į bet kurią baldus ar kitą įrangą gaminančią įmonę, bet siūlome mums patikėti ir galutinį projekto įgyvendinimą.

Siūlome, nes prisiimame visišką atsakomybę pradedant nuo tinkamo patalpų išsimatavimo, projekto parengimo, derinimo, Nestandartiniai gaminiaireikalingos įrangos parinkimo, tiekimo,  gamybos, montavimo bei aptarnavimo. Užsisakant visą paketą vienoje vietoje sutaupote ne tik pinigų, bet ir laiko.

Trimačio projekto nauda gali būti itin didelė, o kaina dažnai būna tik simbolinė. Užsisakantiems įrangą pas mus - projektas papildomai gali ir nekainuoti...   

... mėgstame klientus ieškančius individualių sprendimų.

 Dvimačiai technologiniai projektai

 

 

 

 

Atliekame ir dvimačius technologinius projektus, reikalingus objekto pridavimui higienos tarnyboms.

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt