Gastronominės šaldymo vitrinos

Šioje rubrikoje pristatomos įvairios, kasdieninio vartojimo maisto produktų prekybai skirtos šaldymo vitrinos.
Visos pristatomos vitrinos komplektuojamos su nerūdijančio plieno ekspozicijos bei vidinės kameros apdaila (Pegas – užsakant papildomai) ir ilgaamžiu cinkuo plieno korpusu, kurio spalvą galite pasirinkti be jokios papildomos priemokos. Vitrinose montuojami tik saugūs – grūdinti stiklai, lengvai valdoma, pilnai automatizuota šaldymo sistema su greitai atitirpinamais išgarintojais.

Šaldymo vitrinos pristatomos didėjimo tvarka. Naudingas vitrinų ekspozicijos gylis nurodomas greta jų pavadinimo. Pasirinkę vitrinos modelį, pamatysite ne tik išamią informaciją apie vitrinas, bet ir mažmenines šių vitrinų kainas. Kreipkitės, jei pateikiamos informacijos nepakanka, norėtumėte nestandartinių priedų, o gal ir šiame puslapyje nepristatomos naujos / dėvėtos šaldymo įrangos.

Jei dar nesate apsisprendę dėl įrangos išdėstymo, galime pasiūlyti mūsų projektuotojų paslaugas. Atliekame trimačius projektus, kuriuos analizuojant lengviau įvertinti galimas klaidas, atlikti naudingus pataisymus dar prieš investuojant į įrangą.

BŪKITE ATIDŪS - NEPRARASKITE PINIGŲ ! - Visuomet pasitikrinkite, ar siūloma ne Europos Sąjungoje pagaminta įranga turi gamintojui išduotą CE sertifikatą. Įrangos, neturinčios šio sertifikato, Lietuvoje naudoti NEGALIMA.

Papildoma informacija:

Šaldymo agregatai, kompresoriai, centralėsGalime pasiūlyti ir įvairių tipų šaldymo kompresorius, agregatus, centrales.

Šios įrangos kainynai nepateikiami, nes kiekvienu atveju turi būti parenkama ir sukomplektuojama geriausiai konkrečius poreikius tenkinanti įranga.

Kreipkitės! – pasistengsime operatyviai parengti išsamų komercinį pasiūlymą

Trimatis parduotuvės projektas
Mėsos eksponavimo indai
Pjaustymo lentelės

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt