Oro užuolaidos mažoms angoms

Oro užuolaidos mažoms angoms izoliuotiKomfortiškos darbo sąlygos darbuotojui - vienas gero klientų aptarnavimo veiksnių. Prie atvirų angų žiemą dirbantys žmonės kenčia ne tik nuo skersvėjų, bert ir dėl užteršto oro. Ši kompaktiškų FRICO (Švedija) oro užuolaidų serija skirta sukurti nematomą nedidelių, iki 1,5m aukščio atvirų angų užtvarą.

Virš degalinės, kiosko, ar kavinės aptarnavimo langelio sumontavus oro užuolaidą, net iš šalčiausią žiemą nebus poreikio jo laikyti užverto, ar skubėti uždaryti tiekiai klientui "prieš nosį". Klientas bus patenkintas maloniu sutikimu, o darbotojas - komfortiškomis darbo sąlygomis. 

Šias oro užuolaidas galima montuoti ir degalinėse, lauke stovinčiose aptarnavimo spintose, kuriose būna sumontuotas kompresorius, vandens tiekimo įrenginys, laikomas šepetėlis, kitos priemonės. Spintoje sumontavus kompaktišką oro užuolaidą, visa šia įranga bei priemonėmis bus galima naudotis net ir šaltą žiemą.

Jei turite nedidelį tambūrą, o durys nėra dažnai darinėjamos, šias oro užuolaidas galima naudoti siekiant sukurti šilto oro "pagalvę" tambūre.
 

Šioms oro užuolaidoms suteikiama išskirtinė - 3 metų garantija!

Grupės produktai:
Papildoma informacija:

 

Durys be oro užuolaidos Durys su teisingai sumontuota oro užuolaida
Durys be oro užuolaidos Durys su teisingai sumontuota tainkama oro užuolaida

Oro užuolaidos - itin naudingi įrenginiai, bet tik tada, kai parinktas tinkamas konkrečioms sąlygoms modelis.
Rinkdamiesi oro užuolaidą BŪTINAI atkrepkite dėmesį, koks yra jos generuojamo oro srauto greitis prie žemės. Jei oro srauto greitis bus mažesnis nei m/s - užuolaida nesukurs tinkamos užtvaros ir tarnaus tik kaip virš durų pakabintas radiatorius.

Galite atkreipti dėmesį ir į temperatūros padidėjimą, kuris parodo, kiek užuolaida sugeba pašildyti įtraukiamą orą. Jei patalpoje bus gana vėsu, o užuolaida įtraukiamo oro temperatūrą sugebės pakelti tik iki PVZ. + 30C, atrodys, kad oro užuolaida pučia šaltą arba geriausiu atveju nemaloniai drungną orą.

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt