Oro užuolaidos praėjimo durims

Oro užuolaidos praėjimo durimsFRICO (Švedija) oro užuolaidos ne tik sukuria komfortišką aplinką įėjimo zonoje - tai puikiai į interjerą įsiliejantys įrenginiai.

Teisingai parinktos ir sumontuotos oro užuolaidos apsaugo nuo skersvėjų, sumažina šilumos ar atvėsinto oro praradimus per atviras angas, o durų zonoje užtikrina komfortiškas sąlygas, kas leidžia kur kas efektyviau išnaudoti patalpos plotą. 

Kokybiškos oro užuolaidos sukuria barjerą, kuris apsaugo patalpas nuo vabzdžių, dulkių, dūmų, dujų, kvapų ir pan., papildomai šildo patalpas, džiovina įėjimo zoną, kurioje žiemos periodu būna daug drėgmės. Užuolaidos be šildymo tenų, naudojamos skirtingos temperatūros zonų atskyrimui, siekiant apsaugoti atvėsintą patalpą.

Visose FRICO  oro užuolaidose pritaikyta Thermozone technologija, kurios dėka pasiekiamas maksimalus užuolaidų efektyvumas, sumažinant užuolaidų skleidžiamą triukšmą bei sąnaudos. 

Populiariausios - AD 200/300 serijos oro užuolaidos. Tai elegantiškos, itin geromis techninėmis charakteristikomis pasižyminčios oro užuolaidos. Gaminami užuolaidų modeliais su elektriniais tenais, vandeninės oro užuolaidos bei užuolaidos be šildymo sistemų kondicionuojamų patalpų apsaugojimui.

AD oro užuolaidos gali būti montuojamos ir į pakabinamas lubas, bet itin tam tinkamos AR 200/300 bei ADR serijos oro užuolaidos. Sumontavus šias užuolaidas, matomos tik apatinės grotelės, kurios gali būti dažomos pageidaujama spalva - kad dar geriau įsilietų į patalpos interjerą.

Ieškantiems išskirtinio dizaino, galima pasiūlyti vertikaliai arba horizontaliai montuojamas AC/AD Corinte serijos oro užuolaidas nerūdijančio plieno korpusu.

Pristatomos ir unikalios užuolaidos besisukančioms durims izoliuoti - vertikalaus montavimo SF ir horizontalaus montavimo - RD

Visoms FRICO oro užuolaidoms suteikiama išskirtinė - 3 metų garantija!

Papildoma informacija:
Durys be oro užuolaidos Durys su teisingai sumontuota oro užuolaida
Durys be oro užuolaidos Durys su teisingai sumontuota tainkama oro užuolaida

Oro užuolaidos - itin naudingi įrenginiai, bet tik tada, kai parinktas tinkamas konkrečioms sąlygoms modelis. Rinkdamiesi oro užuolaidą BŪTINAI atkrepkite dėmesį, koks yra jos generuojamo oro srauto greitis prie žemės. Jei oro srauto greitis bus mažesnis nei m/s - užuolaida nesukurs tinkamos užtvaros ir tarnaus tik kaip virš durų pakabintas radiatorius. Oro užuolaida turi būti montuojama vidinėje patalpos pusėje (išskyrus šaldymo kameras), kuo arčiau praėjimo. Užuolaida ar jų eilė turi pilnai uždengti visą praėjimo plotą.

Galite atkreipti dėmesį ir į temperatūros padidėjimą, kuris parodo, kiek užuolaida sugeba pašildyti įtraukiamą orą. Jei patalpoje bus gana vėsu, o užuolaida įtraukiamo oro temperatūrą sugebės pakelti tik iki PVZ. + 30C, atrodys, kad oro užuolaida pučia šaltą arba geriausiu atveju nemaloniai drungną orą.

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt