Oro užuolaidos sandėliams

 

Oro užuolaidos dideliems praėjimams izoliuotiŠioje rubrikoje pristatomos didelio galingumo FRICO (Švedija) oro užuolaidos. Jos skirtos didelių prekybos bei administracinių centrų, įvažiavimo ar sandėlio vartų izoliavimui. 

Teisingai parinktos ir sumontuotos oro užuolaidos apsaugo nuo skersvėjų, sumažina šilumos ar atvėsinto oro praradimus per atviras angas, o durų zonoje užtikrina komfortiškas sąlygas, kas leidžia kur kas efektyviau išnaudoti patalpos plotą. 

Kokybiškos oro užuolaidos sukuria barjerą, kuris apsaugo patalpas nuo vabzdžių, dulkių, dūmų, dujų, kvapų ir pan., papildomai šildo patalpas ar nukreipia žemyn prie lubų susikaupusį šiltesnį orą, džiovina įėjimo zoną.

Visose FRICO  oro užuolaidose pritaikyta Thermozone technologija, kurios dėka pasiekiamas maksimalus užuolaidų efektyvumas, sumažinant užuolaidų skleidžiamą triukšmą bei sąnaudos. 

Greta tradicinių - AD/AG serijos užuolaidų, pristatomos ir vertikaliai montuojamos AGV/AGI oro užuolaidos, bei itin efektyvios oro užuolaidos AC600 su apatinio oro pūtimo sistema.

Visoms FRICO oro užuolaidoms suteikiama išskirtinė -  metų garantija!

 

 

 

Papildoma informacija:

 

Durys be oro užuolaidos Durys su teisingai sumontuota oro užuolaida
Durys be oro užuolaidos Durys su teisingai sumontuota tainkama oro užuolaida

Oro užuolaidos - itin naudingi įrenginiai, bet tik tada, kai parinktas tinkamas konkrečioms sąlygoms modelis. Rinkdamiesi oro užuolaidą BŪTINAI atkrepkite dėmesį, koks yra jos generuojamo oro srauto greitis prie žemės. Jei oro srauto greitis bus mažesnis nei m/s - užuolaida nesukurs tinkamos užtvaros ir tarnaus tik kaip virš durų pakabintas radiatorius. Oro užuolaida turi būti montuojama vidinėje patalpos pusėje (išskyrus šaldymo kameras), kuo arčiau praėjimo. Užuolaida ar jų eilė turi pilnai uždengti visą praėjimo plotą.

Galite atkreipti dėmesį ir į temperatūros padidėjimą, kuris parodo, kiek užuolaida sugeba pašildyti įtraukiamą orą. Jei patalpoje bus gana vėsu, o užuolaida įtraukiamo oro temperatūrą sugebės pakelti tik iki PVZ. + 30C, atrodys, kad oro užuolaida pučia šaltą arba geriausiu atveju nemaloniai drungną orą.

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt

Perkeliama į irangaverslui.lt